Jdi na obsah Jdi na menu
 


Letem světem za luxusem

11. 4. 2010
Letem světem za luxusem


Stále jste nenašli ten správný cíl vaší první dovolené tohoto roku? Máme pro vás hned několik adeptů, které si zamilujete na první pohled. Jedná se o nejluxusnější hotely světa, jež uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. 

Všem dobře známá pranostika na tento měsíc praví: březen, za kamna vlezem. A my dodáváme: nebylo by lepší ho prožít alespoň částečně nějakým příjemnějším a kulturnějším způsobem? 

Mandarin Oriental – Japonsko, Tokyo

Hotel poskytuje k ubytování 179 pokojů. Svým hostům nabízí dále například 4 restaurace, business centrum, fitness, saunu, bazén, jacuzzi, masáže a lázně s privátními pokoji.


Armani – S.A.E., Dubai  

Hotel se nachází v Burj Dubai (Burdž Dubaj), který byl otevřen 4.1.2010 a je se svými 818m nejvyšší budovou světa. Samotný hotel potom přivítá již zanedlouho své první hosty, přesně 18.3. Dle informací agentury AFP hodlá Armani provozovat hoteliérství také v New Yorku, Londýně, Miláně, Marrakéši, Tokiu a Šanghaji. Ubytování lze objednávat již nyní.

 

 


Burj Al Arab – S.A.E., Dubai

Už samotná cesta z letiště, která patří k poskytovaných službám, napovídá o úrovni ubytování. Máte možnost buď „standardní“ jízdu Rolls Roycem nebo za příplatek let helikoptérou. Jedná se o nejvyšší hotel světa měřící 321m ležící na uměle vytvořeném ostrově. V Guinessově knize rekordů je zapsán také jako nejluxusnější hotel na světě s klasifikací 7 hvězdiček. Krom jiného naleznete v „pokojích“ kompletní kancelářské vybavení, což uvítají především nenapravitelní workoholici, a možnost výběru ze 13-ti druhů polštářů a přikrývek.
Emirates Palace – S.A.E. Dubai

Komplex se nese v duchu tradiční arabské architektury, obklopují jej anglické zahrady o rozloze 85 hektarů. Hotel nabízí exkluzivní výběr národních a speciální kuchyní – Caviar bar, libanonská, írácká, italská, moderní evropská a řada dalších. Pokud se snad chystáte na dovolenou s malými dětmi, jistě uvítáte velké množství místních atrakcí k jejich zabavení – například dětské hřiště, bazén, klub a vodní park. 

Palazzo Versace – Austrálie, Queensland

Pro milovníky stylu Versace připravila jeho autorka Donatella opravdovou lahůdku v podobě paláce s 202 pokoji a 72 kondominii s vlastním bazénkem, několika ložnicemi, kuchyní a prostornou terasou. Nabízené služby zde uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších, lze si zahrát golf, tenis, surfovat, nechat se hýčkat v lázeňském a relaxačním centru, zajít na hydroterapii, masáž, lekci tai-či, do salónu krásy či fitness. To vše samozřejmě "oděno" ve značce Versace. Tak jako výše zmiňovaný Armani, nehodlá ani Donatella usnout na vavřínech. Již tento rok plánuje otevřít další podnik, tentokrát v oblíbené Dubaji, a představit „horkou“ světovou novinku – chlazenou pláž. Hotel de Crillon – Francie, Paříž


Pokud se vám snad nechce cestovat nikam daleko a přece toužíte po velké dávce romantiky, kam jinam se vydat, než do Paříže! Hotel se pyšní bohatou historií, dobovým francouzským stylem zařízení, využitím nejmodernější techniky, jednou z nejlepších restaurací ve Francii a těmi nejvýznamnějšími osobnostmi v návštěvní knize. Heslem hotelu je: nic není nemožné – zákazník náš pán a věřte, že zde zažili už opravdu mnoho. Poskytují zde také speciální programy pro psy, děti a ženy. Neváhejte a zajeďte se podívat, co vše takové služby zahrnují. 

Taymouth Castle – Anglie

Jedná se o novogotický hrad ze začátku 19. století. Již dříve byl využíván k těmto účelům, ale i jako škola nebo nemocnice. Kolem roku 2007 proběhla rozsáhlá rekonstrukce, díky které se stal stylovým útočištěm milovníků golfu, ale také oblíbeným místem pro pořádání svateb a jiných významných událostí.
 Smart Villas – Indonésie, Bali

Hotely vás nelákají, raději byste více soukromí... Tak co zkusit komlex luxusních vil se známou pláží Ku De Ta téměř za domem? K dispozici jsou zde také lázně s nabídkou tradičních orientálních masáží, fitness a bazén se zabudovaným systémem reproduktorů pro poslouchání hudby pod vodou.
 
 

 

PortrétPoslední fotografieArchiv

Kalendář
<< březen / 2021 >>