Jdi na obsah Jdi na menu
 


CANCER_ rak

About me..


ObrazekRak v sobě ukrývá jemnost, smělost a citlivost. Raci mají mimořádně vyvinutý smysl pro rodinu a jsou to v podstatě snílci s velkou fantazií. Ve společnosti bývají zdrženliví a velmi proměnliví. Na pořadu jejich dne jsou i deprese, které mnohdy nemají žádné opodstatnění. Jinak jsou ale družní a vše dělají s velkým nasazením. Nesnášejí povrchnost ani přetvářku. Pokud to s nimi nemyslíte dobře, Raci to vycítí. Přít se s vámi nebudou, ale bez vysvětlení se odmlčí. Mají velkou radost, když se jim daří jejich práce, protože se stále domnívají, že to, co umí, je málo. Mají dobrý vkus, a pokud milují, tak  milují naplno. osud je jim více nakloněn až ve druhé polovině života.Žena rak
Jde o velmi něžnou a křehkou bytost, která je pořád zasněná. Stále se ale pozoruje a její emoce bývají mnohdy silnější než rozum. Ráda si vybírá takového muže, který se dovede o všechno postarat. Nesnáší nespravedlnost a velmi si potrpí na pořádek. Její sobeckost se může projevit ve vztahu k cizím lidem. Ráda cestuje, zejména k moři. Dělá jí dobře procházka, která posílí její nervy.

Muž rak
Muži Raci v sobě mají velké kouzlo, které uplatňují nejen ve dne, ale i v noci. Umí vyvolat správnou atmosféru, proto nemůžete Rakům nikdy říct "ne". Není příliš šetrný a svou vyvolenou může zahrnout nejen něžnostmi, ale i dárky. Je starostlivý a snaživý, ale stále se vrací nějakým způsobem do minulosti. Dokáže chytře obcházet zlomy života. Důležitou roli u nich hraje sex, rádi se mazlí. Pokud se jim vztah nevydaří, stávají se na dlouhou dobu pesimisty.


Přátelství raků
Vždy vám pomohou, i když je to mnohdy až na poslední chvíli. Vždy se jako první vypořádávají se záležitostmi těch nejbližších, teprve potom přicházejí na řadu ostatní. Nechovají se lhostejně ke svému okolí, protože mají srdce na správném místě. Neradi ale plýtvají časem. Mají velkou radost, když se druzí baví.

Láska:
Raci jsou smyslné a láskyplné znamení. Jsou emocionální, nespokojí se s povrchními vztahy a sex považují za důkaz lásky. Jsou nejspokojenější, když mají stálého a spolehlivého partnera. Do jisté míry na něm bývají závislí. Raci mívají přirozený sklon k věrnosti. Velmi těžce prožívají případný rozvod. Ženy - Raci jsou ideální, věrné manželky, dobré hospodyně a matky. Své děti často milují více než manžela. Muži - Raci mají rádi dobrá jídla a sami umějí také vařit. Obvykle se žení později, protože neradi opouští otcovský dům a bývají fixovaní na svou matku.
Raci se dobře snášejí se Lvem, Pannou, Štírem, Rybami a Býkem. Konflikty mohou mít s Váhami, Kozorohem a Beranem.Ideální sporty:
Plavání, chůze, jízda na plachetnici, práce na zahradě.

Ideální strava:
Mrkev, hrášek, ananas. Celozrnné produkty, ovesná kaše.

Ideální barva:
Světle zelená a zlatá, levandulová.

__________________________________________________

Dále:
Singles - proč jsou někteří lidé raději sami?

Čínský horoskop 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

PortrétPoslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2021 >>