Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nejkrásnější lázně v Evropě


Zajímá vás, jak se v posledních letech vyvíjí lázeňství? Které evropské lázně se řadí mezi ty nejkrásnější a nejnavštěvovanější? Přečtěte si náš článek a dozvíte se potřebné informace…


ObrazekLázeňství – rozvoj v posledních letechLidé si při představě lázní vybavují relax, pohodu a celkové zregenerování těla. Představí si také zábavu a mnoho dalších příjemných záležitostí, které při návštěvě lázní prožijí. V Evropě je velké množství nádherných lázní, které jsou pastvou nejen pro oko, ale také pro tělo a duši. Lázně patří mezi jedny z neoblíbenějších stránek cestovního ruchu.

 

Lidé je navštěvují nejen kvůli lázeňským pobytům jako takovým, ale často využívají další programy, mezi které patří například wellness, zdravotní turistika, beauty a fitness programy nebo rekondiční či relaxační pobyty.


Česká republika – nejkrásnější lázněVětšina lázní v dnešní době nabízí maximum využití, o kterých jsme se zmínili v textu výše. Jaké jsou nejkrásnější a nejnavštěvovanější lázně v České republice? Bezpochyby mezi ně patří Františkovy lázně, Priessnitzovy, Mariánské, Karlovy Vary nebo lázně Luhačovice.

 

Další oblíbené jsou například Konstantinovy, Velichovky, Kundratice, Jáchymov, Bechyně, Poděbrady, Mšené, Teplice nad Bečvou nebo lázně Libverda.


Slovensko – nejkrásnější lázněSlovensko patří mezi země, které jsou svým lázeňstvím proslavené v celém světě. Můžete zde navštívit úžasné lázeňské komplexy, z nichž jsou nejoblíbenější Dudince, Piešťany nebo Bešeňová.


Další země v Evropě – relax, wellness, pohodaObrazekNapříklad Německo patří mezi země, které nabízejí více než 350 lázeňských komplexů, kde i ten nejnáročnější zákazník najde to, co hledal. Taktéž Maďarsko se pyšní desítkami lázní, jejich úroveň je velmi vysoká. Za lázeňským vyžitím zkrátka nemusíte daleko. Jestli u nás nebo zahraničních sousedů záleží pouze na vaší volbě.


Lázně pro zdraví – co vše se zde léčí?ObrazekLázně jsou skvělou alternativou, jak celkově zlepšit zdravotní stav a léčit mnoho nemocí. Mezi nejčastěji léčené zdravotní problémy prostřednictvím lázeňství patří nemoci onkologické, nemoci pohybového ústrojí, trávícího ústrojí, poruchy látkové výměny, nervové potíže, nemoci dýchacího ústrojí, duševní poruchy, nervové, nebo potíže kožní či spojené s ženskými problémy. 
Obrazek 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

PortrétPoslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2020 >>